Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne, ul. Kupiecka 32b, Zielona Góra, tel: 575 177 007

Po zimowej przerwie wracamy do sportu!

Już niedługo wszyscy wrócimy do regularnego uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Pamiętaj o tym, żeby dbać o swoje stawy, używać specjalistycznego obuwia i mierzyć siły na zamiary. Czas dobrej pogody to również czas największej liczby potencjalnych urazów mięśni, ścięgien i stawów. Jeśli podczas treningu zdarzy Ci się uraz – nie czekaj – skonsultuj się ze specjalistą mając na uwadze, że czasami mały ale zaniedbany uraz może przeistoczyć się w poważny problem.

Nikt nie lubi kontuzji, jeśli jednak taka Ci się przydarzy, mamy sposoby na te duże i te mniejsze. Zrobimy wszystko, żeby kontuzja nie zostawiła po sobie śladu na Twojej sprawności fizycznej.
Dużo się ruszajcie i dbajcie o siebie!

Nasz ekspert

Lek. Tomasz Bojanowski
Ortopeda, Chirurg, Diagnostyk
Specjalizuję się w leczeniu chorób narządu ruchu, chorób zwyrodnieniowych stawów, chorób kręgosłupa oraz w leczeniu urazów mięśni, ścięgien i więzadeł. Od wielu lat zajmuję się wykorzystywaniem małoinwazyjnych metod leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa. Jestem jednym z certifikowanych lekarzy, uprawnionych do stosowania zaawansowanych terapii biologicznych, takich jak Terapia Orthokine®, Angel System®, RenehaVis®, komórki macierzyste.

Comments are closed here.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 177 007