Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne, ul. Kupiecka 32b, Zielona Góra, tel.: 575 177 007

Oferta pracy – Asystent obsługi pacjenta

Rekrutacja - Asystent Obsługi Pacjenta

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Asystent Obsługi Pacjenta.

Osoba, którą zatrudnimy, powinna przede wszystkim posiadać następujące cechy, zdolności oraz umiejętności:

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Chęć i zdolność do poznawania nowego oprogramowania informatycznego,
  • Chęć i zdolność do nauki i rozwoju,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Komunikatywność, punktualność, rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość.

Dodatkowo, przedstawiamy główne obowiązki przyszłego pracownika:

  • Wsparcie w kształtowaniu dobrego wizerunku firmy,
  • Udzielanie informacji pacjentom na temat usług medycznych świadczonych przez placówkę,
  • Kontakt z pacjentami,
  • Obsługa pacjentów,
  • Wydawanie dokumentów pacjentom,
  • Rejestracja,
  • Wsparcie dla lekarzy i przełożonych,
  • Czynny udział we wprowadzaniu nowych systemów informatycznych,
  • Zamówienia zakupowe,
  • Drobne zakupy,
  • Kontakt z księgową,
  • Przekazywanie dokumentów do księgowości,
  • Obsługa kasy fiskalnej – przyjmowanie gotówki, wystawianie rachunków,
  • Wystawianie faktur na życzenie pacjenta,
  • Przyjmowanie oraz przekazywanie przesyłek, wysyłanie korespondencji,
  • Przygotowanie miejsca pracy,
  • Dbanie o ogólny porządek.

To co mamy do zaoferowania, to:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (trzy miesięczny okres próbny) oraz atrakcyjne wynagrodzenie, w granicach 3000 – 4000 zł netto. Ponadto proponujemy ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole. Co więcej, gwarantujemy pomoc w zdobyciu niezbędnej wiedzy i umiejętności oraz możliwość zdobycia doświadczenia w firmie medycznej. W rezultacie, jest to praca z najnowszymi technologiami a stanowisko jest rozwojowe.

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 12:00 – 20:00

Swoje CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: marzena@bioortopeda.pl.

Przed wysłaniem CV prosimy przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Wasze dane: Obowiązek informacyjny a następnie potwierdzić w mailu, że zapoznaliście się z tą informacją.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Comments are closed here.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 177 007