Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne, ul. Kupiecka 32b, Zielona Góra, tel: 575 177 007

Oferta pracy – Asystent obsługi pacjenta

Poszukujemy do Pracy!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Asystent Obsługi Pacjenta.

Osoba, którą zatrudnimy, powinna posiadać następujące cechy, zdolności i umiejętności:

Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z ludźmi
Wysoka kultura osobista
Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
Chęć i zdolność do poznawania nowego oprogramowania informatycznego
Chęć i zdolność do nauki i rozwoju
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Komunikatywna znajomość j. angielskiego mile widziana
Komunikatywność, punktualność, rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość

Główne obowiązki:

Wsparcie w kształtowaniu dobrego wizerunku firmy
Udzielanie informacji pacjentom na temat usług medycznych świadczonych przez placówkę
Kontakt z pacjentami
Obsługa pacjentów
Wydawanie dokumentów pacjentom
Rejestracja
Wsparcie dla lekarzy i przełożonych
Czynny udział we wprowadzaniu nowych systemów informatycznych
Zamówienia zakupowe
Drobne zakupy
Kontakt z księgową
Przekazywanie dokumentów do księgowości
Obsługa kasy fiskalnej – przyjmowanie gotówki, wystawianie rachunków
Wystawianie faktur na życzenie pacjenta
Przyjmowanie oraz przekazywanie przesyłek, wysyłanie korespondencji
Przygotowanie miejsca pracy
Dbanie o ogólny porządek

To co mamy do zaoferowania, to:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (trzy miesięczny okres próbny)
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole.
Pomoc w zdobyciu niezbędnej wiedzy i umiejętności.
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie medycznej.
Praca z najnowszymi technologiami.
Stanowisko rozwojowe.

Swoje CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: marzena@bioortopeda.pl

Przed wysłaniem CV prosimy przeczytać w jaki sposób przetwarzamy Wasze dane: Obowiązek informacyjny i potwierdzić w mailu, że zapoznaliście się z tą informacją.

Zapraszamy do rekrutacji!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 177 007