Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne, ul. Kupiecka 32b, Zielona Góra, tel.: 575 177 007

Efekty terapii Orthokine – opinie pacjentów

opinie pacjentów bioortopeda

Efekty terapii Orthokine – opinie pacjentów

Zawsze pytamy naszych pacjentów o efekty terapii Orthokine, którą u nas odbyli. Po raz kolejny chcielibyśmy się podzielić tymi efektami również z wami. Oprócz opinii o naszych terapiach oraz placówce Bio Ortopeda, które możecie przeczytać na naszej Wizytówce Google oraz na Facebooku, mamy dla was krótki filmik. Jeden z naszych pacjentów był tak zadowolony ze skuteczności terapii, że zgodził się podzielić z nami i z wami swoimi doświadczeniami.

Podobnie jak wiele osób dotkniętych chorobą zwyrodnieniową stawów, nasz pacjent borykał się z tym problemem wiele lat. Podejmował wszelkie próby by załagodzić ból i dyskomfort spowodowany zwyrodnieniami. Artroza (choroba zwyrodnieniowa stawów) doskwiera nie tylko podczas czynności ruchowych ale niestety również w stanie spoczynku. Ból wielokrotnie nie pozwala spać i powoduje niedyspozycyjność w pracy, również siedzącej. Środki przeciwbólowe oraz iniekcje sterydowe to środki doraźne, które pomagają tylko na chwilę. Nie zatrzymują one jednak postępowania choroby i problem jest coraz bardziej uciążliwy i poważny.

Słysząc opinie znajomych, którzy skorzystali z terapii Orthokine i zachwalali jej efekty, nasz pacjent również postanowił się jej poddać. Terapia Orthokine jest dedykowana szczególnie pod leczenie artrozy i jest małoinwazyjną terapią biologiczną. Łagodzi ból oraz hamuje postępowanie choroby zwyrodnieniowej.

Obejrzyjcie film i zobaczcie jakie problemy dotykały naszego pacjenta i jakie efekty przyniosła terapia Orthokine. Dla nas jest to ogromna radość, gdy możemy coś takiego usłyszeć 🙂 Jesteśmy również wdzięczni naszemu pacjentowi, że zgodził się udostępnić nagranie i podzielić swoim doświadczeniem.

 

Comments are closed here.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 177 007