Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne, ul. Kupiecka 32b, Zielona Góra, tel.: 575 177 007

Konsultacje ortopedyczne z badaniem USG

Badanie USG

W naszej placówce podczas konsultacji ortopedycznych jest możliwość wykonania badania USG. Dzięki temu nie ma potrzeby udawania się osobno do radiologa i dopiero po wykonanym badaniu do lekarza ortopedy. Wszystko to można załatwić za jednym razem. Jest to komfort dla pacjenta a zarazem znacznie większa pewność dla lekarza gdy pojawiają się wątpliwości odnośnie diagnozy.

Dbałość o jakość

Jako ciągle rozwijająca się firma staramy się utrzymać technologie, którymi dysponują nasi lekarze, na najwyższym poziomie.
Zarówno wyposażenie gabinetu jak i wszystkie produkty lecznicze są starannie wyselekcjonowane. Dobieramy je pod kątem najlepszej jakości i skuteczności produktów leczniczych oraz terapii biologicznych stosowanych w naszej placówce Bio Ortopeda.

Za najważniejszy aspekt towarzyszący leczeniu naszych pacjentów uważamy diagnostykę.
Aby ta była na najwyższym bezkompromisowym poziomie niedawno wyposażyliśmy nasz gabinet w nowoczesny aparat USG. Co więcej, nasz aparat charakteryzuje się unikalną technologią nawigacji igły.

Jak to działa

W praktyce oznacza to coś dotychczas niedostępnego przy pracy lekarza z aparatem USG.
Nasz aparat to nowoczesny ultrasonograf firmy SIEMENS z technologią „needle visualisation” króla pozwala zobaczyć wyraźnie igłę podczas iniekcji dostawowych lub kręgosłupowych pod kontrolą USG.
Na zwykłych aparatach USG nie widać igły, ponieważ nie jest ona echogeniczna. Oznacza to, że podczas podawania preparatu widać tylko tkanki przez które igła przechodzi, jednak sama igła jest niewidoczna.
Widoczność igły to oprócz nieporównywalnego z innymi aparatami USG komfortu pracy dla lekarza jest wyjątkową zaletą dla pacjenta. Dzięki widoczności igły na ekranie, sama iniekcja jest krótsza co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas podania preparatu a oprócz tego zarówno pacjent jak i lekarz mają gwarancję, że preparat został precyzyjnie podany we właściwe miejsce.

Dbałość o pacjenta

Lekarze, którzy wykonują diagnostykę ultrasonograficzną narządu ruchu u naszych pacjentów, są przeszkolonymi ortopedami z zakresu techniki obrazowej USG, podawania iniekcji dostawowych oraz dokręgosłupowych pod kontrolą USG.

Wierzymy , że każde znaczące ulepszenie ma głęboki sens i prowadzi do ciągłej poprawy jakości usług naszej placówki Bio Ortopeda, w której dbamy o pacjentów jak o siebie samych.

Wizytę można umówić online, wchodzac w nasz kalendarz i wybierajac lek. Wojciecha Janczewskiego, który wykonuje badanie KALENDARZ
Lub dzwoniac pod numer telefonu podany w zakładce KONTAKT

Zapraszamy
Zespół Bio Ortopeda

iniekcje z usg

badanie usg z nawigacja igły

Comments are closed here.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 177 007