Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne, ul. Kupiecka 32b, Zielona Góra, tel.: 575 177 007

Nasz zespół dba o twoje bezpieczeństwo

Ekipa Bio Ortopeda

Mimo ogólnego rozluźnienia, w związku z obecną sytuacją jaką nadal stwarza koronawirus, zespół Bio Ortopeda nadal i niezmiennie dokłada wszelkich starań by zadbać o bezpieczeństwo zarówno własne jak i wszystkich naszych pacjentów. Poza środkami ochrony osobistej, stosujemy też inne środki wspomagające nas w tych działaniach. Pomieszczenia naszej placówki są codziennie dezynfekowane za pomocą lampy dezynfekującej UV-C. Ponadto, po wizycie każdego pacjenta, powierzchnie styku, z którymi miał kontakt (takie jak klamki czy włączniki świateł) są czyszczone środkiem do dezynfekcji. Również dbamy o to, by na poczekalni nie przebywało więcej osób niż jeden pacjent, w celu uniknięcia zbędnego kontaktu.

Nadal prosimy pacjentów o noszenie maseczek oraz o to, by postarali się przybywać na umówioną wizytę nie wcześniej niż z kilkuminutowym wyprzedzeniem. Każdy przyjmowany jest według swojej umówionej godziny, więc nie ma obaw, że trzeba będzie czekać w kolejce.

Dla tych pacjentów którzy wolą pozostać w domach, lub którzy przebywają na kwarantannie, nadal oferujemy konsultacje online.

W celu umówienia wizyty, zapraszamy do kontaktu. Dane kontaktowe oraz lokalizacja znajdują się TUTAJ.

Zespół Bio Ortopeda

Odkażanie powierzchni

Klamki oraz wszelkie punkty styku, takie jak włączniki świateł są na bieżąco odkażane

Nasz zespół dba o bezpieczeństwo

Nasz Zespół dba o Twoje jak i o swoje bezpieczeństwo

Lama dezynfekująca

Codzienna dezynfekcja pomieszczeń za pomocą lampy UV-C

Comments are closed here.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 177 007