Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne, ul. Kupiecka 32b, Zielona Góra, tel.: 575 177 007

Podczas zagrożenia koronawirusem wprowadzamy dodatkowo konsultacje online

Konsultacje ortopedyczne przez internet

Nasza placówka pracuje BEZ ZMIAN. Przyjęcia odbywają się w normalnym cyklu.
Doktor Bojanowski oraz doktor Janczewski dbają na miejscu o bezpieczeństwo swoje i Naszych pacjentów https://bioortopeda.pl/koronawirus-co-robimy-dla-twojego-bezpieczenstwa/
Dla tych pacjentów, którzy boją się wychodzić z domu w związku z napiętą sytuacją dotyczącą koronawirusa uruchomiliśmy DODATKOWO możliwość odbycia konsultacji online . Cena takiej konsultacji będzie oczywiście niższa od normalnej odbywającej się w gabinecie.

Konsultacje przez internet nie będą jednak możliwe w przypadku pacjentów po świeżych urazach. W takich sytuacjach konieczna jest wizyta w gabinecie.

Szczegóły pod numerem telefonu naszej rejestracji 575 177 007

Nasza placówka wyposażona jest w przepływową lampę bakteriobójczą UV która codziennie filtruje całe powietrze . Nasze środki zapobiegawcze są wdrożone na najwyższym poziomie. Nie ulegamy panice jednak dmuchając na zimne jesteśmy zorganizowani adekwatnie do panujących potencjalnych zagrożeń.

Nasz ekspert

Lek. Tomasz Bojanowski
Ortopeda, Chirurg, Diagnostyk
Specjalizuję się w leczeniu chorób narządu ruchu, chorób zwyrodnieniowych stawów, chorób kręgosłupa oraz w leczeniu urazów mięśni, ścięgien i więzadeł. Od wielu lat zajmuję się wykorzystywaniem małoinwazyjnych metod leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa. Jestem jednym z certifikowanych lekarzy, uprawnionych do stosowania zaawansowanych terapii biologicznych, takich jak Terapia Orthokine®, Angel System®, RenehaVis®, komórki macierzyste.

Comments are closed here.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 177 007