Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne, ul. Kupiecka 32b, Zielona Góra, tel.: 575 177 007

Zatrudnimy Lekarza Ortopedę

Praca-lekarz ortopeda
W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki, nawiążemy współpracę z lekarzem ortopedą, po lub w trakcie specjalizacji, który podejmie pracę w placówce ortopedycznej Bio Ortopeda w Zielonej Górze; wymiar godzin do ustalenia – jesteśmy elastyczni.
Do dyspozycji lekarza jest nowocześnie wyposażony prywatny gabinet ortopedyczny, zapewniający wygodę dla lekarza i pacjentów oraz wysokiej jakości sprzęt medyczny.

W gabinecie poza konsultacjami ortopedycznymi i standardowymi zabiegami takimi jak badanie usg, punkcja czy iniekcje dostawowe z kwasu hialuronowego czy kolagenu, prowadzone są małoinwazyjne terapie biologiczne Orthokine oraz Angel System. Na naszej stronie można dowiedzieć się więcej na temat terapii Orthokine oraz Angel System

Przed rozpoczęciem współpracy lekarzowi zostaną udostępnione wszelkie informacje oraz szkolenie przygotowujące do pracy z naszymi terapiami.

Zapewniamy komfort pracy, gdzie rejastracja pacjentów, zaopatrzenie oraz wszelkie sprawy wybiegające poza samo leczenie pacjentów są organizowane przez pozostałych pracowników placówki, którzy dbają o kompleksową obsługę pacjenta poza gabinetem, a w razie potrzeby również podczas konsultacji.

Ponadto, ustawiamy harmonogram przyjęć w taki sposób, by lekarz miał możliwość dogłębnego i wyczerpującego zbadania pacjenta, bez presji czasu, dlatego też przewidujemy 30 minut na każdą wizytę.

Jesteśmy zdania, że komfort pracy dla całej załogi, jak i zadowolenie pacjentów, sprzyjają dobrej atmosferze w pracy, a co za tym idzie, radości z wykonywanej pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
pod nr telefonu: 509232575
lub na adres email: marzena@bioortopeda.pl
Zespół Bio Ortopeda

Nasz ekspert

Lek. Wojciech Janczewski
Specjalizuję się w leczeniu chorób narządu ruchu, chorób zwyrodnieniowych stawów, chorób kręgosłupa oraz w leczeniu urazów mięśni, ścięgien i więzadeł. Zajmuję się wykorzystywaniem małoinwazyjnych metod leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa. Jestem jednym z certifikowanych lekarzy, uprawnionych do stosowania zaawansowanych terapii biologicznych, takich jak Terapia Orthokine® i Angel System®.

Comments are closed here.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 177 007