Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne, ul. Kupiecka 32b, Zielona Góra, tel.: 575 177 007

Zatrudnimy Lekarza Ortopedę

Praca lekarz ortopeda
W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki, zatrudnimy Lekarza Ortopedę, po lub w trakcie specjalizacji, który podejmie pracę w placówce ortopedycznej Bio Ortopeda. Nasza placówka znajduje się w centrum Zielonej Góry. Wymiar godzin jest do ustalenia – jesteśmy elastyczni.
Do dyspozycji lekarza jest nowocześnie wyposażony prywatny gabinet ortopedyczny, zapewniający wygodę dla lekarza i pacjentów oraz wysokiej jakości sprzęt medyczny.

W gabinecie poza konsultacjami ortopedycznymi i standardowymi zabiegami takimi jak punkcja czy iniekcje dostawowe z kwasu hialuronowego czy kolagenu, wykonywanymi przez lekarza ortopedę, lekarz ma również możliwość przeprowadzania badanie usg. Posiadamy bardzo nowoczesny aparat usg, który zapewni komfort pracy dla lekarza jak i precyzyjną diagnozę dla pacjenta. Ponadto, prowadzone są u nas małoinwazyjne terapie biologiczne Orthokine oraz Angel System. Są to terapie biologiczne, gdzie podstawą kuracji jest materiał, który pobieramy od pacjenta, co wpływa na względny brak przeciwwskazań do terapii. Na naszej stronie można dowiedzieć się więcej na temat terapii Orthokine oraz Angel System

Przed rozpoczęciem współpracy przekażemy lekarzowi wszelkie informacje oraz zagwarantujemy szkolenie przygotowujące do pracy z naszymi terapiami. Ponadto, na bieżąco będziemy odpowiadać na wszelkie wątpliwości czy pytania, które się pojawią.

Zapewniamy komfort pracy, gdzie rejestracja pacjentów, zaopatrzenie oraz wszelkie sprawy wybiegające poza samo leczenie pacjentów organizują pozostali pracownicy placówki. Dbają oni również o kompleksową obsługę pacjenta poza gabinetem, a w razie potrzeby również podczas konsultacji.

Ponadto, ustawiamy harmonogram przyjęć w taki sposób, by lekarz miał możliwość dogłębnego i wyczerpującego zbadania pacjenta, bez presji czasu, dlatego też przewidujemy 30 minut na każdą wizytę. Dzięki temu lekarz ma komfort pracy a pacjent poczucie, że ktoś się nim należycie zaopiekował.

Jesteśmy zdania, że komfort pracy dla całej załogi, jak i zadowolenie pacjentów, sprzyjają dobrej atmosferze w pracy. W rezultacie idzie za tym radość z wykonywanej pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
pod nr telefonu: 509232575
lub na adres email: marzena@bioortopeda.pl
Zespół Bio Ortopeda

Comments are closed here.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z formularza

Zadzwoń 575 177 007